DOPASUJEMY DO TWOICH

POTRZEB !

Profesjonaliści dla profesjonalistów. Oferujemy kompleksowe i nowoczesne szkolenia, dzięki którym odmienisz pracę swojego zespołu. W naszej ofercie znajdują się zarówno tzw. szkolenia miękkie, kompetencyjne i rozwojowe, jak i szkolenia twarde – dzięki nam Twoi pracownicy zdobędą rzetelną i aktualną wiedzę z dziedziny prawa pracy, prawa gospodarczego oraz zagadnień z zakresu prawa konsumenckiego. Ponadto oferujemy szkolenia dla handlowców oraz wsparcie dla profesjonalnej obsługi klienta. Nasza kadra to doświadczeni trenerzy , ciągle poszerzający swoje kompetencje i szukający nowych metod, dzięki którym szybko i sprawnie diagnozują problemy i znajdują na nie rozwiązania. Nasze szkolenia są elastyczne, dopasowują się do potrzeb Klienta. Słuchamy, pomagamy, wspieramy w rozwoju.


Szkolenia miękkie


Szkolenia prowadzone w formie interaktywnych warsztatów. Wiedza i praktyczne umiejętności podawane są w wyważonych proporcjach – wszystko dopasowane do realnych potrzeb. Wspieramy rozwój osobisty i pomagamy wypracowywać umiejętności, dzięki którym komunikacja staje się bardziej skuteczna, a efektywność działania wzrasta. Szkolimy w zakresie zarządzania czasem – uczymy jak organizować i planować czas pracy, jak nie tracić czasu i nie marnować energii. Pomagamy w profilaktyce wypalenia zawodowego oraz innych chorób zawodowych powodowanych stresem. Wspieramy skuteczną komunikację – pomagamy pokonywać bariery komunikacyjne i eliminować błędy w przepływie informacji. Podczas warsztatów uczymy jak wdrażać zmiany i zarządzać konfliktami w zespołach.


Szkolenia twarde


Naszym atutem jest profesjonalna kadra, która zapewnia rzetelność i kompleksowość przekazywanej wiedzy. Oferujemy szkolenia z prawa pracy, prawa gospodarczego oraz prawa konsumenckiego. W ofercie posiadamy również szkolenia z zakresu windykacji. Szkolenia są przeprowadzane w oparciu o najnowsze rozporządzenia prawne i orzecznictwo sądowe. Dopasowujemy zakres szkoleń do potrzeb reprezentowanej przez Klientów branży. Wybieramy te aspekty, które są najbardziej przydatne z punktu widzenia Klienta, nie działamy według szablonów, tworzymy szablony dla Klienta.


Szkolenia sprzedażowe


Skuteczna sprzedaż nie zależy jedynie od dobrego towaru czy usługi – to również połączenie kompetencji handlowych z filozofią sprzedaży. Kształtujemy umiejętności sprzedażowe – analizujemy je, szukamy słabych punktów, wybieramy metody naprawcze – realizujemy projekt naprawy. Oferujemy szkolenia, których celem jest unowocześnienie standardów. Nasza oferta oparta jest na najnowszych trendach panujących w handlu, odpowiada na potrzeby dynamicznego i kapryśnego rynku. Wiedza i umiejętności zdobyte na szkoleniach pomagają zyskać przewagę konkurencyjną oraz wspierają w pozyskiwaniu nowych klientów i budowanie z nimi trwałych relacji. Obszary, którymi się zajmujemy to: techniki aktywnej sprzedaży, sprzedaż wiązana, programy lojalnościowe, skuteczne negocjacje handlowe….


Inwestycja w zespół


Profesjonalna kadra to kapitał, który można skutecznie wykorzystać, ale można również zaprzepaścić. Niewykorzystany potencjał pracowników, nierozwiązane konflikty, brak skutecznych procedur motywacyjnych – to tylko nieliczne przyczyny obniżenia efektywności pracy zespołowej. Oferujemy szkolenia z zakresu teambuilding oraz warsztaty, podczas których uczestnicy poznają zasady skutecznej pracy zespołowej – kształtujemy postawę odpowiedzialności, uczymy efektywnego podziału pracy, usprawniamy komunikację w grupie.


Nowoczesne technologie i bezpieczeństwo informatyczne


Sprzedaż internetowa oraz promocja za pośrednictwem mediów społecznościowych to nowoczesne narzędzia marketingowe, które są nie tyle popularne, co stają się powszechnie stosowanymi standardami. Pomijanie ich podczas tworzenia strategii marketingowej jest równoznaczne z pozbawieniem się dostępu do najbardziej aktywnej grupy konsumentów, jakimi są Internauci oraz do darmowego kanału promocji, jaką stanowi sieć. W swojej ofercie mamy szkolenia z zakresu e – commerce oraz tworzenia wizerunku w mediach społecznościowych. Ponadto oferujemy szkolenia z obsługi arkuszy kalkulacyjnych oraz tworzenia polityki bezpieczeństwa informatycznego w firmie.